Remi Vojvodine i Čukaričkog, Novi Pazar slavio na Karaburmi!

U prvim mečevima 19. kola Jelen Superlige na četiri meča viđeno tri gola

• 1

Subota popodne očigledno nije bila predviđena za kvalitetne mečeve u Jelen Superligi. Na prva četiri meča 19. kola viđeno je samo tri pogotka.

Vojovodina i Čukarički su remizirali 1:1, Novi Pazar je minimalnim rezultatom slavio protiv OFK Beograda, dok na utakmicama Sloboda - Radnički Niš i Javor - Spartak nije bilo golova.

Borba za treće mesto postaje sve neizvesnija. Vojvodina je imala pirliku da pobedom protiv Čukaričkog zasedne na treću poziciju, ali nije uspela. Povela je domaća ekipa u 62. minutu preko Poletanovića, ali je Pjasentin izjednačio osam minuta pre kraja.

Novi Pazar je upisao drugu vezanu pobedu. Posle trijumfa nad Slobodom, izabranici Zorana Njeguša slavili su i protiv OFK Beograda minimalnim rezultatom. Jedini pogodak postigao je Obrovac u 83. minutu.