Jojić ublažio poraz Dortmunda i dokazao da treba da igra! (VIDEO)

Bivši fudbaler Partizana postigao jedini pogodak u porazu Borusije Dortmund od Mehengladbaha

• 2

Borusija Mehengladbah prekinula je niz od pet utakmica bez pobede u Bundesligi, pobedivši Borusiju Dortmund rezultatom 2:1 i tako se vratila u borbu za četvrto mesto.

Izabranici Lučijena Favrea pružili su sjajnu partiju  i potpuno zasluženo slavili iako su i milioneri takođe odigrali korektnu utakmicu.

Gosti koji su poslednjih dvadeset minuta igrali sa igračem manje su prednost stekli sjajnim golovima Rafaela i Kruzea, da bi nadu domaćinu vratio, bivši igrač Partizana, Miloš Jojić.

U ostalim utakmicama, neverovatan preokret viđen je u Hofenhajmu gde je domaća ekipa na dvadesetak minuta pre kraja imala dva gola prednosti, ali je Majnc uspeo da preokrene rezultat i na kraju slavi sa 4:2.

Bajern je savladao Leverkuzen u derbiju kola rezultatom 2:1, a pitanje pobednika je rešeno posle 50 minuta kada su Bavarci golovima Mandžukića i Švajnštajgera vodili sa 2:0. Počasni pogodak za goste postigao je Kisling u nadoknadi vremena, a Bajernu je za titulu potrebna još samo jedna pobeda.