Inter dobio tamo gde Juventus nije (VIDEO)

Neroazuri bez većih problema savladali Veronu rezultatom 2:0, a sve je već bilo rešeno posle sat vremena igre

• 0

Fudbaleri Intera pobedili su ekipu Verone sa 2:0 u prvoj utakmici 28. kola italijanske Serije A i to u gostima gde ni šampion i lider Juventus nije uspeo da odnese bodove.

Neroazuri su do vođstva došli u 14. minutu golom Rodriga Palasija koji je juče produžio ugovor sa klubom do leta 2016. godine.

Pobedu gostiju iz Milana potvrdio je Žonatan pogotkom u 63. minutu. Srpski internacionalac Boško Janković celu utakmicu odgledao je sa klupe Verone, dok je Zdravko Kuzmanović u 90. minutu u timu Intera zamenio Ernanesa.