Šćepović ponovo na čelu liste strelaca u Segundi! (VIDEO)

Bivši fudbaler Partizana, a sada udarna igla Sportinga iz Hihona bio je dvostruki strelac u porazu svog tima od Haena

• 1

Stefan Šćepović ponovo rešeta mreže u drugoj ligi Španije! Posle gola u susretu sa Numansijom prošlog vikenda, ove nedelje je dva puta zatresao mrežu Haena, ali nažalost njegovi pogoci nisu bili dovoljni da njegov tim zabeleži pobedu, jer je Sporting iz Hihona poražen 3:2.

Nekadašnji napadač Partizana je savladao protivničkog golmana već u drugom minutu utakmice, a drugi put se upisao u strelce kada je izjednačio na 2:2 u 71. minutu. Sa ova dva gola stariji od braće Šćepović stigao je do broja od 20 pogodaka u sezoni i izbio na čelo liste strelaca u Segundi.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!