EVO ŠTA JE FUDBAL: U poslednjih 8 minuta palo 5 golova! (VIDEO)

U meču između Vigana i Jeovila viđen je nezapamćen finiš meča, a utakmica je na kraju završena rezultatom 3:3

• 2

Fenomenalan meč odigrali su Vigan i Jeovil u okviru 36. kola engleskog Čempionšipa. Do 82. minuta viđen je samo jedan pogodak na meču druge engleske lige, da bi u preostalom vremenu palo još pet golova za konačnih 3:3.

Iako se po pozicijama na tabeli očekivala lagana pobeda domaće ekipe, na kraju su uz dosta drame osvojili samo bod.

Vigan je promašio penal u 36. minutu, preko Đordi Gomeza, ali je domaćin svakako poveo u 56. minutu preko Pauela.

Očekivao se miran kraj utakmice, a onda je usledio neverovatan finiš u poslednjih osam minuta meča. Prvo je Jeovil za samo 180 sekundi preokrenuo rezultat preko Millera, ali se domaća ekipa nije predavala. Najpre je Mekartur doneo izjednačenje u 86. minutu, da bi Vigan opet poveo dva minuta kasnije posle autogola Vebstera.

Kada su po drugi put svi bili sigurni da će Vigan stići do sva tri boda, usledio je šok u petom minutu nadoknade, kada je Jeovilu izjednačenje doneo Ejling.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!