Juventus sve bliži tituli, Miha petardom ispratio Boška Jankovića! (VIDEO)

Ekipa iz Đenove savladala Veronu rezultatom 5:0 i time napravila značajan korak ka opstanku u eliti, dok je Juventus minimalnim rezultatom slavio protiv Katanije

• 1

Kakva partija fudbalera Sampdorije je viđena u subotu popodne. Izabranici Siniše Mihajlovića savladali su Veronu sa čak 5:0 u 29. kolu Serije A.

Ekipa Đenove odigrala je fenomenalnu utakmicu, a golove su postigli Sansone, Renan, Sorijano i dva Palombo. U timu Sampdorije nije bilo Nenada Krstičića, dok je za goste svih devedeset minuta odigrao Boško Janković.

Od ostalih rezultata izdvaja se poraz Intera na domaćem terenu od Atalante 2:1, kao i pobeda Udinezea nad Sasuolom minimalnim rezultatom. Za tim iz Udina ceo meč je odigrao Dušan Basta, dok je Željko Brkić meč odgledao sa klupe.

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras u gostima ekipu Katanije sa 1:0 u poslednjoj utakmici 29. kola italijanske Serije A i zadržali ubedljivo vođstvo na tabeli. Jedini pogodak na Siciliji postigao je argentinski internacionalac Karlos Tevez u 59. minutu.

Domaća ekipa je od 68. minuta igrala bez Gonzala Bergesija koji je zaradio drugi žuti karton i isključenje. U drugoj večerašnjoj utakmici odigranoj u Rimu ekipe Lacija i gostujućeg Milana remizirale su 1:1.