LUDILO U LONDONU: Sautempton prokockao 2:0 protiv Totenhema! (VIDEO)

Domaća ekipa se na Vajt Hart Lejnu zahvaljujući Kristijanu Eriksneu vratila iz ponora i stigla do tri boda

• 0

Ekipa Totenhema i dalje ima šanse da se plasira u Ligu šampiona. Tim Tima Šervuda uspeo je na svom stadionu da posle velikog preokreta savlada ekipu Sautemptona rezultatom 3:2.

U sjajnoj utakmici u kojoj je pored pet golova viđen jako dobar ritam meča i napadačka igra obe ekipe, domaćin je u samom finišu utakmice stigao do sva tri boda.

Sautempton je mnogo bolje otvorio utakmicu. Bili su agresivniji i konkretniji i lagano došlo do prednosti od dva gola. Strelci su bili Džej Rodrigez i Adam Lalana u 19. i 28. minutu. A onda je Totenhem krenuo da igra fudbal.

Pevci su prvo smanjili preko Kristijana Eriksena u 31.minutu da bi isti igrač doneo izjednačenje svom timu na početku drugog poluvremena. Do kraja meča obe ekipe su pokušale da osvoje ceo plen, a srećniji je bio Totenhem, jer je Sigurgdson u nadoknadi vremena doneo trijumf svojoj ekipi.