Hofenhajm napravio iznenađenje u Leverkuzenu!

U poslednjoj utakmici 26. kola nemačke Bundeslige, Hofenhajm slavio protiv Bajera rezultatom 3:2

• 1

Dobar meč viđen je u Leverkuzenu. Fudbaleri Hofenhajma napravili su iznenađenje i pobedili ekipu Bajera sa 3:2 u poslednjoj utakmici 26. kola nemačke Bundeslige.

Leverkuzen je dva puta stizao prednost gostiju, ali je ipak poklekao u 89. minutu kada je Entoni Modeste postigao pobedonosni gol za Hofenhajm.

Prethodno, gosti su do prvog gola došli u 14. minutu, kada je Sejad Salihović bio precizan iz penala, a u 39. minutu izjednačio je Stefan Kisling. Samo minut kasnije Kevin Foland doneo je novu prednost Hofenhajmu, a u 54. minutu drugi gol za Bajer dao je Simon Rolfs.