Srbijo, budućnost je blistava: Sjajna Una (17) postala najmlađi šampion države ikad na 200 metara

   ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Najavila je u prethodnom periodu izuzetna Una Jovanović da je ona budućnost našeg sprinta. Najavila, a sad je i ispunila postavši najmlađi šampion naše zemlje ikad!

Malo je nedostajalo Uni iz AK Banat Zrenjanin da dođe do medalje na Eyofu, ali je sjajno nastupila na Državnom prvenstvu.

Prvo je trčala na 100 metara, gde je došla do srebra protiv Milane Tirnanić, ali je i tu nedostajalo malo da sruši njenu vladavinu.

Ipak, budućnost je na Uninoj strani, a to je pokazala i sada. Ona je trčala u drugoj grupi, gde je sa rezultatom 23.90 došla do zlata.

Na drugom mestu je ostala iskusna Zorica Ignjatović sa 24.17, dok je treće mesto pripalo Tamari Milutinović sa 24.30.

Ako se po jutru dan poznaje, tek će se Srbija radovati rezultatima 17-godišnje Une Jovanović.

(Telegraf.rs)

Video: Armin Sinančević prvak Srbije u bacanju kugle

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA