Angelina Topić se oglasila posle bronze na Svetskom prvenstvu: Slika u suzama i samo tri reči su opisale sve

   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Mlada srpska atletičarka Angelina Topić napravila je rezultat karijere. Ona je nedavno završenom Svetskom prvenstvu u atletici u Tokiju uspela da dođe do bronzane medalje u skoku uvis, čime je "nadmašila" i majku Biljanu, a i oca Dragutina.

Angelina je na ovaj način uspela da donese Srbiji petu medalju u istoriji, pošto su prethodno osvajali Emir Bekrić, ali i četiri puta Ivana Španović.

Imala je i sreće Angelina na ovom takmičenju, pošto je došla do medalje nakon što Jaroslava Mahučik nije uspela da preskoči 202 centimetra, ali, na kraju se piše samo rezultat. Treba reći i to da je Angelina do medalje došla nakon što je uspela da preskoči iz prvog puta i lestvicu na 188 centimetra, potom na 193, a onda i 197.

Ona se sada javila i putem Instagram profila, gde je okačila svoju fotografiju uz kratak opis.

- Uspela sam... Bronzana na Svetskom prvenstvu - napisala je kratko Angelina.

(Telegraf.rs)

Video: Milojević odbio da odgovori na jedno pitanje protiv Seltika: Je l' moram? Ne bih odgovarao na to

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA