Evo gde možete da gledate uživo TV prenos Angeline Topić na Dijamantskoj ligi u Londonu

S. I.
S. I.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Posle kratkog odmora od takmičenja, Angelina Topić se u subotu nadmeće na mitingu Dijamantske lige u Londonu u skoku uvis i biće to sjajna uvertira i najava za Evropsko prvenstvo u istoj zemlji za mesec dana.

Biće ovo prvi put da se aktuelna osvajačica medalja sa poslednjih izdanja Svetskih i Evropskih prvenstava i na otvorenom i u dvorani, takmiči u DL još od Rabata krajem maja, kada je bila treća.

Kasnije je Angelina upisala i dve druge pozicije u Atini i Zagrebu, a sada je očekuje maltene najjača moguća konkurencija i prava provera.

Jaroslava Mahučih, Nikola Olislagers, Elenor Paterson, Marija Vuković, Marija Žodzik, Morgan Lejk i Lamara Distan biće joj protivnice. Od svetske elite, praktično fali samo Julija Levčenko.

Za oko mesec dana u Birmingemu je na programu Evropsko prvenstvo u atletici.

Direktan prenos mitinga u Londonu počinje od 15 časova na TV Arena sport Premium 2, a kompletnu borbu Angeline Topić moći ćete da ispratite od 15:10, kada počinje takmičenje u skoku uvis.

(Telegraf.rs)

Video: Angelina Topić "Nikada svoje roditelje tako nisam gledala"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA