Ukrajinka ponovo prozvala Sabalenku, Arina joj još jednom odgovorila: "I to je sve što ću reći o tome..."
Arina Sabalenka se plasirala u četvrtfinale Australijan Opena, a na konferenciji je dobila još jedno pitanje o ukrajinskoj teniserki Oleksandri Olinjikovoj koja nije sada napala samo nju, nego i brend koji je sponzoriše.
Naime, odnedavno, Sabalenka je u partnerskom odnosu sa Gučijem, što se Olinjikovoj nije baš svidelo, te je na društvenim mrežama pozvala tu kompaniju da prestane sa takvom vrstom saradnje.
- Pazite, poštujem to što je svakom dopušteno da ima svoje mišljenje i da koristi svoje platforme i društvene mreže. Bila sam prilično jasna kada sam rekla da sam za mir. Ništa se nije promenilo. To je sve što ću reći - navela je Sabalenka.
Olinjikova je na startu Australijan Opena pozvala ATP i VTA da suspenduju ruske i beloruske tenisere i da nije dovoljno to što nemaju zastavicu pored svog imena.
Nakon toga je eliminisana, ali je privukla ogromnu pažnju domaćih medija, pa i završila na naslovnoj stranici nekih od poznatih novina.
(Telegraf.rs)
Video: Prelepa Crnogorka je najbolja odbojkašica, pitali smo je koliko voli Zvezdu, a onda nam je pokazala
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Emilija
Ukrajinci postaju dosadni sa antiruskom histerijom.
Podelite komentar
Mila
Nasla nacin kako da bude poznata. Tenis joj nije jaca strana.
Podelite komentar
Aleksandar
Ukrajinka ima tetovaže pa podseća na oglasnu tablu.
Podelite komentar