Košarkaške legende prognozirale šampiona Evrope: Evo gde je Srbija, čuveni košarkaš ne veruje u Orlove!

V. J.
V. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Uoči početka Evrobasketa, mnogi košarkaški stručnjaci i legende izneli su svoje prognoze o tome kako će reprezentacije nastupiti na turniru. Kada je Srbija u pitanju, očekivanja su izuzetno optimistična - gotovo svi predviđaju da će naš tim stići do zlatne medalje.

Organizatori su odlučili da pitaju košarkaške legende ko će osvojiti zlatnu medalju, a većina čuvenih košarkaša Srbiju stavlja na prvo mesto. Slovenac Goran Dragić je Nemačku pozicionirao na drugu, a Grčku na treću poziciju. Rudi Fernandes je zamenio "bronzu" i dao je Špancima.

Vlade Divac je takođe kao prve favortite naveo Srbiju i Nemačku, ali je na trećem mestu selektirao Italiju. Razliukovalo se i mišljenje Minaugasa Kuzminskasa, koji je pored Srbije za postolje šanse ostavio Francuskoj i Litvaniji.

Jedini je Dirk Novicki odlučio da Srbiju stavi na drugo mesto, pokazajući da veruje u Nemačku kojoj bi prema njegovim prognozama posle zlata na Svetskom prvenstvu pripalo najsjanije odličje i na kontinentalnom takmičenju.

(Telegraf.rs)

Video: Vatrena čirlidersica Zvezda zagrmela u provokativnom izdanju pred meč Srbija - Slovenija

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA