Kakav potez Marinkovića na treningu! Vanja dohvatio loptu jednom rukom pa sa pola terena napravio šou

S. P.
S. P.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Košarkaška reprezentacija Srbije u sredu igraće odlučujući meč protiv selekcije Turske, meč koji će odrediti prvu ekipu u grupi A i samim tim dalje odrediti ko ide u lakšu granu žreba Eurobasketa.

Nakon treninga nacionalnog tima Turske, Srbija je odradila svoj treningu Šaomi areni u Rigi dan pred utakmicu, a jedan snimak je procurio sa tog treninga, a nećete verovati šta je na njemu učinjeno.

Naime, Vanja Marinković je uzeo loptu desnom rukom na pola terena, okrenuo se na košu i zapalio šut koji je pocepao mrežicu. Međutim, ovo niko nije video da mu aplaudira, svako je bio fokusiran na svoj deo pripreme.

Kako je to izgledalo možete pogledati u snimku ispod...

Srbija će meč sa Turcima igrati u sredu od 20.15 časova, a uživo prenos tog meča moći ćete da ispratite na Telegraf.rs portalu.

(Telegraf.rs)

(Telegraf.rs)

Video: Šejn Larkin "cepa" mrežicu na treningu pred meč sa Srbijom

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA