Evo kako izgleda tabela Evrolige posle poraza Zvezde i pobede Partizana: Crveno-beli na samom dnu u Evropi!

 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Bgd
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Васко

    03. oktobar 2025 | 05:46

    Nije partizan 13 već peti a Zvezda je 6. Šest ekipa je odigralo 2 kola i mi smo br. 5 a kona 6. To je jedino istina. Istina je i to da je Zvezda od ovih 6 ekipa jedina sa oba poraza, a svih ovih pet je skor 1:1.

  • Bhm

    03. oktobar 2025 | 01:03

    Prosle godine smo poale prva 4 kola bili prvi pa opet ništa...

  • Bgd

    03. oktobar 2025 | 00:01

    Tu ce da i ostane... Sve strucnjaci ...

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA