Grobari pred meč sa Parizom razvili transparent za generala Nebojšu Pavkovića, Arena obojena u srpsku trobojku

S. T.
S. I.
S. T. S. I.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Сл.Ђ.Бијелић
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • duci

    24. oktobar 2025 | 21:43

    Grobari malo ste smesni skandirate protiv coveka koji ga je vratio kuci a ove koje podrzavate sve bi heroje ponovo izdali

  • Grobi živi!

    24. oktobar 2025 | 21:26

    PEROVIĆ IVAN! NEBOJŠA PAVKOVIĆ! Gore na nebu ARMIJA prava...

  • Сл.Ђ.Бијелић

    24. oktobar 2025 | 20:39

    БРАВО ГРОБАРИ!!!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA