Ovo je tabela Evrolige posle pete uzastopne pobede Zvezde, crveno-beli nastavljaju san, nadomak prvog mesta!

V. J.
V. J.  

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Charlie BRAVO ZVEZDO

    29. oktobar 2025 | 08:39

    Ovo je podvig desetkovane Zvezde. Ovo je herojstvo crveno belih Spartanaca. To mogu samo Zvezda i Delije zajedno! Peta pobeda uzastopno u EL bez 7 povređenih i mnogo bitnih igrača!! Šta će biti kada se povređeni vrate i zaigra Batler, ja znam biće jaka eksplozija, ali neka o tome misle Hezonje i njihov rumenko!!

  • Riki

    29. oktobar 2025 | 08:06

    Zeksu nevalja 50 igraca !! I stalno pri dnu !!

  • delia bijeljina

    29. oktobar 2025 | 07:35

    ovako je bilo i prosle godine pa se na kraju moralo kupovati 3 utakmice i 2 smo dobili na poklon..ili je neko zaboravio...igramo li sve utakmice kuci do kraja ili cemo nekom u goste ici...

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA