"Ne pamtim kada je Partizan bio ovako loš, pali se alarm, a on ne zna pravila, ovo je..."

V. J.
V. J.  

Komentari

  • Zaratustra

    15. novembar 2025 | 10:21

    Kad ce ostavka?

  • helga

    15. novembar 2025 | 10:12

    Vidim da se albanci enevra hodze zabrinuli za partizan i zerljkka..nemojte se vi sikirati..imate svoju tiranu i lazne uspjehe pa se veselite.ne brinite se za nas..pitacemo se na kraju gdje je ko..ovako je bilo i prosle sezone..likovali ste pa na kraju kupovali..zaboravljate..al nema veze niste nama zanimljivi..samo naprijed Zeljko idemo dalje i znamo gdje cemo zavrsiti..pitacu enverove potomke kao su..ima dana za sprdanje sa vama kao i uvjek..zato i postojite da bi se misavama ismijavali i sprdali..marss u tiranu

  • Deki

    15. novembar 2025 | 10:06

    Jedan isti lik pise ovde. Redmond, zvezda,., ma ima 20 nikova. Jedva cekam derbi da oducimo zvezdu od kosarke

  • Fertel

    15. novembar 2025 | 10:05

    "KK partizan je 18.12.2024 izgubio od Asvela u neizvesnoj završnici u beogradskoj Areni (82:79). Bilo je nekoliko situacija koje su uticale na konačan ishod meča u Areni, a jedna od takvih dogodila se na oko 80 sekundi pre kraja meča. Teo Maledon krenuo je na prodor, šutirao je, promašio, lopta se odbila, a u skoku je Nil Sako žargonski rečeno "ošamario" i poslao je na drugu stranu terena, do lopte je došao Nando de Kolo i pokrenuo je novi napad gostujućeg tima. U tim trenucima navijači su protestovali sa tribina, tražili su posed za partizan, jer je lopta prešla na polovinu Asvela, a isto je uradilo i nekoliko igrača partizana. Zbog tog detalja je Željko Obradović bio ljut na svoje izabranike. Nije mu se dopalo što su izgubili fokus u tim momentima i što su razmišljali o nečemu drugom. "Dešava se da ne znate pravilo igre. Kada se šutira lopta koš, skakač napadač kada prebaci loptu u zadnje polje nastavlja se igra. Ja gledam kako moji igrači ne znaju pravila igre, koliko sam im puta to ponovio...", rekao je Obradović". Ko je kriv što igrači kkp ne znaju pravila? Nisu znali ni prošle sezone, a ni ove! Želimir Obradović je jedini krivac! Ajde igrači, ALI I NAJKOŠARKAŠKIJA PUBLIKA NA SVETU NE ZNA PRAVILA, PA SU I ONI TADA SVI SKOČILI I TRAŽILI PREKO POLA! Snimak govori više od reči! Ne znaju pravila igrači, a ni navijači kkp!

  • Carevo novo odelo

    15. novembar 2025 | 09:57

    Partizan ima jako lošu selekciju igrača poslednjih sezona, a igrača koji vrede se olako oslobađa ( Doužer, Naneli, Ledej...) a i oni tihim bojkotom verovatno žele da promene nezdravu sredinu, kao što je i sve manje kvalitetnih igrača koji iz istog razloga žele da dođu u Partizan.Postao je "grobnica" za mlade talentovane igrače ( Koprivica, Bošnjaković, Murinen...), tim čiji igrači deluju dezorijentisano i izgledaju kao zombiji na terenu.A budžet i poseta na utakmicama, nikad veći Naravno, za lošu igru, katastrofalnu energiju i želju igrača, bezidejnost u napadu i slabu odbranu niko nije kriv. Ili je možda glavni krivac ipak neko iz stručnog štaba.Niko nesme da mu pomene ime od " stručnih konsultanata".Ko bi to mogao da bude?

  • VukK

    15. novembar 2025 | 09:54

    Gle kako sada šutirate "rumenog" a do.juce ste davali zadnju kap krvi za istog .

  • Raso

    15. novembar 2025 | 09:50

    Krajnje je vrijeme da izadjemo iz komunistickog stava nezamjenjivosti. Njegovo vrijeme, vrijeme nasilja i galame je davno proslo. Odavno kosarka funkcionise na drugim principima! Na mladjima svijet ostaje.

  • Markos

    15. novembar 2025 | 09:49

    Zeljko sam birao igrace,nije mu opstina dodelila.

    • 15. novembar 2025 | 10:22

      Eleftherios

      @Markos

      To je i najgore od svega sto je on birao igrace, a ekipa jos losija nego proslosezonska.

  • Звезда🇷🇸🇷🇸🇷🇸🏆🏆🏆🏅🏅🏅🏀🏀🏀

    15. novembar 2025 | 09:36

    Сасвим солидна игра тима од малих 27 мил.. €. Са тако јефтиним ростером нисте ваљда очекивали да победе никад јачи Асвел

  • Zoran

    15. novembar 2025 | 09:25

    Znamo svi ko je krivac, samo ne smemo da kažemo. Ja ću samo reći, rešenje je Vlade Jovanović.

  • Lazar

    15. novembar 2025 | 09:24

    Puna podrska za najboljeg trenera svih vremena Zeljka Obradovica i celu ekipu!!!!

    • 15. novembar 2025 | 09:46

      Naj

      @Lazar

      Puna podrška i od navijača Zvezde! Željko ostani!

  • Redmond

    15. novembar 2025 | 09:20

    Iako ima loše, očajne i katastrofalne rezultate sa kkp za 4 sezone i u ovoj petoj, Želimir Obradović NIKADA NEĆE SAM OTIĆI IZ KLUBA I PODNETI OSTAVKU, jer skromnu platicu od 2,5M evra za sezonu mu niko na Svetu neće dati! A on pare obožava i što ih više ima njemu treba još! I uprava i predsednik kluba mu ne mogu dati otkaz, iako žarko žele da mu vide leđa! Želimira Obradovića iz kkp može oterati i smeniti samo onaj ko ga je i doveo u kkp i omogućio mu enormno velike plate i najveći budžet ikada u Srbiji, a i šire! Tako je bilo i sa Piksijem! Svi znamo ko je to! To je onaj veliki navijač Zvezde, koji šakom i kapom sipa narodne pare u klubove JSD partizan, posebno u nogometni, košarkaški, rukometni klub koji bi bili ugašeni i zakatančeni da nije tih ogromnih para! Da se ne lažemo!

    • 15. novembar 2025 | 09:42

      Xe,xe

      @Redmond

      Jel realno Šaronja da i ovde ostavljas iste komentare

    • 15. novembar 2025 | 10:21

      L A N C A S T E R

      @Redmond

      Samo kada ste vi paćenici samofinansirajuci i uprkos svemu opstajete .

  • Realno

    15. novembar 2025 | 09:19

    Problem je u Obradovicu, covjek je negativna energija, zastario, naprosto vrijeme je za penziju. Idi Zeljko pa kako nam bude!

  • Mosna

    15. novembar 2025 | 09:18

    Želimite, Željko dosta je bilo...putuj igumane i ne brini za manastir!

  • Ja

    15. novembar 2025 | 09:02

    Da se ne ljubimo

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA