Partizan razbijen u Atini: Istorijski loša 3/4, serija 25:0 i Kendrik Nan će progoniti dugo crno-bele
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Partizanovac
Čovek više nezna ni sebe da ceni a kamoli druge. Ne valjaju mu igrači, nevaljaju navijači-komentatori, košarkaški stručnjaci, sudije.... . Zaboravio je kako je počeo i šta su ga učili. Uobrazio Čovek da je najpametnije. Pa i da je tako on bi podneo ostavku. Ovako srozava sebe (ako) nego sroza Partizan načisto. Idi više i ne živciraj navijače.
Max90
Zeljko I ostojo mrs iz partizana odmah
Kk Raspad
Pre pocetka utakmice sam rekao da Partizan ne samo da ima duzu klupu vec i jaci roster od Panate,Braun..Kalates,Wasington,Milton,Parker,Bonga,Tajrik...itd,Panati bre najvise minuta onaj mali buljavi igrao i Gomez ne moze da ubaci nista.30 miliona para drzavnih za brukanje Srbije