Oglasila se Evroliga zbog Željka Obradovića!

S. G.
S. G.  

Komentari

  • Kanginjo

    28. novembar 2025 | 01:31

    Ljovisna presenta. Nije lud da ostane, jer za dva kola je derbi, ako tu izgubi teraće ga svi grobari. A izgubiće.

  • Iggy

    27. novembar 2025 | 22:24

    Valjda na zvanicnim nalozima,kakvi bre kanali ahhahah "Tako, na zvaničnim kanalima na društvenim mrežama"

  • Prlr

    27. novembar 2025 | 22:02

    Koja blokaderska šarada. 😭😢😥 Kme, kme, kme. Ovo je jedini pravi potez koji je uradio, ali reklo bi se da je ovo samo igra otpada. Žoc i ovi nazovi navijači, napravite sebi opozicioni k.k.

  • Nema komentara 😂😂

    27. novembar 2025 | 21:23

    🤩🤩

  • 31230

    27. novembar 2025 | 21:16

    isti show je Zoc napravio kao trener PAO!

  • Max90

    27. novembar 2025 | 20:36

    Zašto ostojo I uo jel zar nemozes ubediti trinkijerija nekako da se sezona spasi jel smrdi od ostojo nemozes jednostavno da mu das drugu funkciju u kk partizan a da ubedis trinkijerija da dodje jel to teško lebati zeljko nece osvojiti ni jednu titulu u opste dovedi zakelja ili zvezdana Mitrovica a zeljku daj drugu funkciju u kk partizan lebati si toliko lud bez njega

  • Ja

    27. novembar 2025 | 20:26

    Jedini Srpski klub igra Evropu a vi pisete kako se Lesi vratio kuci kao da je on bitan STRASNO!!!!

  • Tako je

    27. novembar 2025 | 20:16

    AVANGARDA 🖤🤍🖤🤍🖤🤍🖤🤍🖤🤍

  • SLOBA

    27. novembar 2025 | 20:14

    Piksi sutra sleće na Aerodrom Nikola Tesla oko 17 h // nije loše da se skupimo 20-ak hiljade ljudi da ga dočekamo i ujedno da mu ne dozvolimo prekid selektora !!

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA