Džordan Nvora se svađao sa Sašom Obradovićem usred utakmice zbog izmene! Šta se ovo dešava u Zvezdi?

D. U.
D. U.    ≫ 

Komentari

  • Redmond

    24. decembar 2025 | 10:09

    Siguran sam da je mnogo veća bruka bila u Areni 24.10.2025 u šestom kolu EL: kk partizan - kk Paris 83-101 i to sa Želimirom Obradovićem na klupi i sa mnogo većim budžetom koji kkp ima od Zvezde (29M-21M) zvanično, a nezvanično ta razlika je još veća! I zato Tumbasi vaše velike noseve prebacite u vaše dvorište gde je neviđen haos, raspad i žešće rasulo! I naravno gledajte tabelu EL!

    • 24. decembar 2025 | 10:33

      нибрС

      @Redmond

      Е мукице, удавићеш се бајатим сендвичима једног дана… Опет иста шема, они ти сложе коментар а ти “штанцаш”…

  • Max

    24. decembar 2025 | 09:58

    Nije Sale kriv što je Odzelej promašio 3 otvorene trojke, što Deda ne sme da šutne, što Izundu nema gram mozga, što brat Kalina na svakoj utakmici proda 5 lopti. Ovaj Nwora nije bio dobar Efesu, ekupi sa dna tabele, Grejema čekamo da se privikne na Eevro basket, a on bacanje ne može da ubode...Nworu bi ja isplatio, i doviđenja. Da se nadamo povratku nekog od povređenih, mada, ne verujem ni da će sa njima biti neke radikalnije promene....

  • Trt

    24. decembar 2025 | 06:42

    Malo Obradovicu 19 igraca i budzet medju tri tima u EL

    • 24. decembar 2025 | 14:04

      Srbin-nikad jugosloven

      @Trt

      Svakako ima 10 miliona manji budzet nego Rumeni i Franjevci koji su na dnu tabele...

  • Vlada

    24. decembar 2025 | 05:42

    Dešava se nešto slično kao i sa Partizanom. Nosioci igre moraju biti naša deca, svidelo se to nekim menadžerima ili ne. Ovima je bitna plata i da im se ne povredi sujeta. Rezultati su vidljivi.

    • 24. decembar 2025 | 14:05

      Pp

      @Vlada

      Naša deca najgori u ekipi...Kalinić, Davidovac, Miljenović ne zna se ko ke gori.

    • 26. decembar 2025 | 15:06

      Rasomon

      @Vlada

      Pa Plavsic

  • Otkaz

    24. decembar 2025 | 02:28

    U životu nisam video goru partiju nekog igrača i ako ima u Zvezdi nekoga ko ima obraza trebalo bi odmah da dobiješ otkaz. Jedini koji je bio podjednako katastrofalan je trener Obradović koji te toliko držao u igri.

  • Fil

    24. decembar 2025 | 01:22

    Razočarao me Obradović. Previše grešaka pravi kao trener. Mnoge utakmice je već izgubio jer ne vidi šta treba da uradi u odredjenom trenutku. Navešću samo da je izgubio od raspaliti Partizana a vodio je 16 razlike. Efes nas je dobio zato što nam je Brajant dao 30 poena. Čovek zna da šutne samo kad je sam. I Obradović mu ne postavi flastera, nego ga pusti da nam utrpa rekord karijere. Nikad više taj čovek neće dati 30. Uporno razigrava Grejema, koji uopšte ne zna gde se nalazi. Kad njega uvede, ovi nas napune 20-15 koševa. Batlera izvodi kad ne treba. Katastrofa..

  • Nosmoking

    23. decembar 2025 | 23:23

    Meni drag igrac, dobar igrac ali danas kao bez glave..🤷‍♂️

  • bosko buha

    23. decembar 2025 | 23:14

    jeste li ovom momku kazali da je dosao medju albance..niste..e bas ste bezobrazni

  • Nele

    23. decembar 2025 | 23:13

    Sram ga bilo na vecerasnjoj igri,u cose na kolena pa da zasluzi mesto.Ima ko da ga menka-Deda😀

  • Silija

    23. decembar 2025 | 23:06

    Ma peške bi mi se vraćao za Beograd.

  • Јован

    23. decembar 2025 | 23:02

    Требо је да га забетонира на клупу још у другој четвртини

  • Nikola

    23. decembar 2025 | 22:52

    Obradović nije ni trebao da ga vraća u igru više kad je u kontri 3 na 1 napravio faul u napadu?! Za sebičnost je KLUPA.

  • Zokara

    23. decembar 2025 | 22:52

    Svađa se sa trenerom,takvog napolje iz ekipe pa neka se svađa sam sa sobom, nema discipline ni kod Zvezde ni kod Partizana,previše igrača sa strane

  • Laki

    23. decembar 2025 | 22:52

    Citav mec je igrao na stetu svoga kluba. Namerno gubio lopte, ispod kosa ciste lopte predavao u ruke protivniku, ispromasivao se namerno najstrasnije, kada je cista situacija nece da doda loptu.....nesto nije u redu??? Za toliko novca, ovakav odnos, sramota.

  • Goran

    23. decembar 2025 | 22:51

    I da dati utakmicu Partizanu je bilo top da sad igrace moze da boli ona stvar da igraju i da ginu

  • Влада

    23. decembar 2025 | 22:50

    Неће изгледа ни он дуго после свега 🥴🥴🥴

  • Goran

    23. decembar 2025 | 22:50

    Ne bi mi igrao naredne tri makar sve izgubili prepotenko jedan sto nije prosle godine tako reagovao

  • delija posavina

    23. decembar 2025 | 22:46

    obradovicu marsss iz zvezde..imas najbolja pojacanja u evropi a ovi nas ponizavaju

  • zoka

    23. decembar 2025 | 22:45

    Polako tonemo u propast,to je naša realnost

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA