Šokantan trejd u NBA ligi: Entoni Dejvis ide kod Srbina zajedno sa bivšim igračem Partizana

D. U.
D. U.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Kada je Dalas Maveriks odlučio da trejduje Luku Dončića i da umesto njega dovede Entonija Dejvisa, svi su mislili da Niko Herison, tadašnji generalni menadžer kluba nije normalan.

Na kraju je dobio i otkaz, a sada se i vidi koliko je "dobar posao" obavio, jer je Entoni Dejvis trejdovan u Vašington.

Kako javlja Šems Šaranja, najpoznatiji NBA insajder, Entoni Dejvis, Džejden Hardi, D'Anđelo Rasel i Dante Eksum idu u Vašington za Krisa Midltona, Ej Džej Džonsona, Malakija Branama, Marvina Belgija III i dva pika prve runde i tri pika treće runde.

Entoni Dejvis i Dante Eksum će se u Vašingtonu pridružiti još jednom srpskom reprezentativcu i bivšem igraču Partizana, Tristanu Vukčeviću.

Podsetimo, Entoni Dejvis je prošle godine trejdovan iz Los Anđeles Lejkersa u Dalas u zamenu za Luku Dončića, koji je otišao u Los Anđeles.

Odmah posle trejda Dejvis je često imao problema sa povredama i nije pokazao pun potencijal, pa je na kraju odlučeno i da ga trejduju.

(Telegraf.rs)

Video: Đoan Penjaroja pred meč Partizan - Panatinaikos

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA