Saša Obradović posle poraza u derbiju pobegao sa izjave: Rekao par reči i otišao od kamera
Crvena zvezda izgubila je i drugi put ove sezone u Evroligi od Partizana i znatno zakomplikovala trku za plejin.
Crveno-beli su pred svojim navijačima izgubili rezultatom 82:89 i sada su daleko, daleko od plejofa, a moraju da gledaju i iza sebe zbog toga što se Dubai približio nakon pobede.
Saša Obradović bio je vidno nezadovoljan posle poraza od crno-belih, drugog u nizu u Evroligi:
- Samo smo izgubili. To je sve što imam da kažem.
Bila je ovo verovatno najkraća izjava koju je jedan trener u Evroligi imao ove sezone. Vidno je bio nervozan Saša Obradović, a i sa razlogom, jer njegova ekipa ponovo nije ličila na plejof ekipu i dozvolila je sebi pregršt neshvatljivih odluka, kako u napadu, tako i u odbrani, posebno u drugom poluvremenu.
Obradović je i u izjavi za Arena Sport bio veoma kratak i ponovo se udaljio od novinarke nakon samo jedne rečenice:
- Ne bih mogao nešto smisleno da kažem sada. Oni su pobedili, mi smo izgubili i to je sve što imam da kažem.
Crvena zvezda u narednom kolu dočekuje Pariz. Trenutno je na učinku od 19 pobeda i 16 poraza
(Telegraf.rs)
Video: Tuča na tribini gde su navijači Zvezde pred večiti derbi, letele i baklje!
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Ds
I ne treba nista da kaze kad nema pojma
Podelite komentar
Goxi
Gargamel samo jači trening aaaa
Podelite komentar
Djordjević Beč
Nikad veća imena igračka u Zvezdi a nikad lošije vođenje ekipe od strane trenera☝️Trener apsolutno nije dorastao da vodi ovaj tim😠To je najveća greška ove zvezdine uprave.
Podelite komentar