Evroliga donela hitnu odluku zbog smrti Duška Vujoševića, važi već od večeras
≫
Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?
Срб
Из коментара видите колико је правих Срба који имају памћење шта је дотични говорио о Србима Сви остали нити су Срби или су што је најчешће случајни срби
Podelite komentar
Pametan
Bio je protiv cetnika i vucica. Respect
Podelite komentar
Milan
Ono sto je rekao kad je postao selektor bih nek zapamte svi srbi kojima je zao mene zabole
Podelite komentar
Gazim
Pocivaj u miru Dule, zaduzio si Srpsku kosarku. A ovaj jedan isti bolesnik redmond sto se predstavlja u 15 nikova truje ljude po internetu. Treba ljudi iz redakcije da ga pronadju i pomognu coveku. Bolesnog coveka treba leciti.
Podelite komentar
mgrobar
@Gazim
To sam i ja vise puta pisao Telegrafu,Sport klubu i jos par redakcija.Izbrisite ili blokirajte bolesnika Carlenku,koji pise nebuloze i ima 15 imena
Podelite komentar
...
Čoviku 😂
Podelite komentar
Pp
Jugoslovendko-crnogorski srbomrzac koji je provocirao i izazivao mržnju i pljuvao po Srbima koji su ga lečili i od kojih se obogatio.
Podelite komentar
Dejan
Zao mi je sto nas je napustio i sto cesce nije bio po emisijama. Mnogo toga pametnog je imao da kaze, nacitan trener. U prebogatoj karijeri vodio je i dva velika kluba partizan i CSKA. Toliko puta se suprotstavljao jacima i pobedjivao ih na maestralan nacin. Toliko klinaca i uopsteno igraca je napredovalo u radu sa njim. Hvala ti na svemu dobri nas Vujosevicu
Podelite komentar
Ti znas
@Dejan
Ne mlati
Podelite komentar
Brk
@Dejan
Nit je pametno govorio niti su to dva velika kluba,bio je milogirac i i trpao se u srpsku politiku gde mu mesto nije bilo.Osvojio je 10 titula za vreme Dosa i DS-a a da nije ni morao na teren,davio igrače i urlao na njih kao na stoku.Svaka čast za jednu njegovu specijalnost,znao je da prepozna talentovanog mladog kosarkasa i to je sve .Nek mu je laka zemlja.
Podelite komentar
Dusan
@Dejan
Nisi ti kriv sto si takav, tvoji roditelji su krivi.
Podelite komentar
Partizanovac
Hvala legendo za sve što si uradio za košarku i Partizan.
Podelite komentar
Stanoje
LAKA TI ZEMLJA DULE LEGENDO ISTISNSKI NAVIJACI PARTIZNA MLADENOVO
Podelite komentar
Vodolijax
Ja bi je prekinuo,isto kao korona kad je bila !
Podelite komentar
Nemate čast, obraz i dušu
@Vodolijax
To bi ti voleo navijač u crvene sekte!
Podelite komentar
Vi Franjevci pričate o obrazu, časti i duši?
@Vodolijax
Ko o čemu ku... o poštenju, bilo i ostalo. Vujošević je bio samodeklarisani jugoslovensko-milogorski ateista koji je svuda i na svakom koraku pljuvao po Srbima i Srbiji. Kao trener je bio dobar u tome da stvori igrača, rezultatski je bio ispod proseka i gde god da je otišao van Srbije gde nije bilo dozvoljeno prebijanje i gepekovanje sudija, davljenje igrača i davanje državnih para samo njegovom klubu bivao je otpušten zbog loših rezultata. Karijeru je završio u Rumuniji.
Podelite komentar
Milos
@Vodolijax
Ajde bezi, ne pogani sebe i svoje roditelje. Svojim komentarom svako o sebi najvise kaze.
Podelite komentar
Skoroteča
Najveći evropski trener svih vremena, večna mu slava i hvala!!!
Podelite komentar
Torcida
Sucut,velikom coviku i treneru
Podelite komentar
E
@Torcida
Ako on je vama bio veliki čovek, onda nije nikakav.
Podelite komentar