Najbolji vaterpolista Grčke utučen, otkrio glavni razlog poraza od Mađarske, pa najavio borbu za bronzu
Vaterpolisti Mađarske prvi su finalisti Evropskog prvenstva u Beogradu pošto su danas u polufinalu posle velikog preokreta pobedili Grčku rezultatom 15:12 i za zlato će se u nedelju boriti protiv pobednika večerašnjeg meča Srbija - Italija.
Posle meča, najbolji vaterpolista grčke Stilijanos Argiropulos izneo je raszloge poraza.
- Mađarska je odličan tim. Odbrana je bila naš najveći problem. Bili su dobro utrenirani i pripremljeni za ovaj meč, a naša odbrana nije bila dobra. Fokusirali smo se na odbranu i pobeđivali smo zahvaljujući dobroj odbrani, a danas nismo igrali dobro u odbrani.
- Posbenosmo bili lopši u odbrani igrača više, možda smo se samo dva, ili tri puta odbranili. Bilo je baš loše za nas.
- Naš posao je da se oporavimo i uradimo sve što možemo za meč za 3. mesto.
(Telegraf.rs)
Video: Velika kiša na utakmici Čukaričkog u Antaliji
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.