Pogledajte neverovatno slavlje navijača posle zlatne medalje: Srpska trobojka se viori, igrači u suzama

N. P.
S. T.
N. P. S. T.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Vaterpolisti Srbije osvojili su zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u vaterpolu. U poslednjim trenucima utakmice došlo je do velikog slavlja i emocija sa svih strana.

Srbija je na kraju bez velikih uzbuđenja slomila Mađarsku rezultatom 10:7, a po završetku meča svi su uleteli u bazen iz selekcije Srbije. Uz veliko slavlje u bazenu, bilo je i veliko slavlje na tribinama gde se ponovo pojavila srpska trobojka.

Slavila je prepuna "Beogradska arena", a igrači su u suzama u bazenu proslavljali novi ogroman uspeh srpskog vaterpola na čelu sa Urošem Stevanovićem. Srbija je pobedila Mađarsku drugi put na istom turniru, a na putu ka zlatnoj medalji izgubila je samo od Crne Gore u meču koji nije bio od presudnog značaja.

Na kraju, himna, radost i veselje. Srbija je ponovo šampion Evrope!

(Telegraf.rs)

Video: Prve reči Uroša Stevanovića posle plasmana u finale EP: "Ja bih se lično izvinio jedno 50 ljudi..."

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA