• 3

Šta od sporta nude televizije? Rukometašice nastavljaju SP, Zvezda čeka FMP, Partizan gostuje Radu

Pogledajte koje utakmice možete gledati u direktnom prenosu na televiziji

  • 3

Nedleja bogata sportskim sadržajem. Početak dana otvaraju rukometašice Srbije koje od 7 sati igraju protiv Južne koreje u drugoj fazi Svetskog prvenstva.Kada je reč o domaćem fudbalskom prvenstvu, Partizan od 13.30 sati gostuje radu. Tokom dana se igraju i najjače fudbalske lige Evrope.

Kada je reč o košarci, košarkaši Zvezde dočekuju FMP u meču ABA lige.

Uživajte....

Satnica TV programa

07.00 Rukomet, SP (Ž): Srbija - Južna Koreja (Arena sport 1)

08.00 Fudbal, Australijska liga: Adelaid junajted - Njukasl Džets (Arena sport 2)

12.00 Fudbal, Španska liga: Eibar - Hetafe (Sport Klub 2)

12.30 Fudbal, Italijanska liga: Leće - Đenova (Arena sport 2)

12.55 Odbojka, SP za klubove, finale (Ž): Koneliano - Ečacibasi (Sport Klub 1)

13.30 Rukomet, Bundesliga: Hanover - Fuhse Berlin (Arena sport 4)

13.30 Fudbal, Super liga Srbije: Rad - Partizan (Arena sport 1)

14.00 Fudbal, Španska liga: Betis - Atletik Bilbao (Sport Klub 4)

14.00 Fudbal, 3. Bundeliga: Diuzburg - Bajern II (Sport Klub 2)

15.00 Fudbal, Italijanska liga: Sasuolo - Kaljari (Arena sport 2)

15.00 Fudbal, Premije liga BiH: Borac - Sloboda (Arena sport 1)

15.00 Odbojka, Italijanska liga: Modena - Verona (Sport Klub 3)

15.25 Košarka, Turska liga: Ankara - Bursa (Sport Klub 1)

16.00 Fuabl, Škotski kup: Rendžers - Seltik (Arena sport 1)

16.00 Fudbal, Španska liga: Valjadolid - Real Sosijedad (Sport Klub 4)

16.30 Odbbojka, SP za klubove, finale (M): Kruzeiro - Lube (Sport Klub 2)

17.00 Fudbal, Austrijska liga: Rapid - Austrija (Sport Klub HD)

17.25 Fudbal, Premijer liga: Brajton - Volfs (Sport Klub 1)

17.30 Fudbal, Hrvatska liga: Rijeka - Istra (Arena sport 1)

18.00 Fudbal, Belgijska liga: Anderleht  - Sporting Šarloa (Arena sport 4)

18.00 Fudbal, Italijanska liga: Sampdorija - Parma (Arena sport 2)

18.00 Košarka, ABA liga: Crvena zvezda - FMP (Arena sport 1)

18.00 Fudbal, Danska liga: Bronbi - Midtjiland (Sport Klub 3)

18.30 Fudbal, Španska liga: Leganes - Selta (Sport Klub 4)

19.00 Američki fudbal, NFL: Bafalo - Baltimor (Sport KD)

19.30 Fudbal, Rumunska liga: Astra - Universitatea (Sport Klub 2)

19.30 Odbojka, Italijanska liga: Modena - Verona (Sport Klub 1)

20.45 Fudbal, Italijanska liga: Bolonja - Milan (Arena sport 2)

20.55 Fudbal, Španska liga: Osasuna - Sevilja (Sport Klub 1)

21.00 Fudbal, Francuska liga: Marsej - Bordo (Arena sport 3)

21.00 Košarka, NBA: Bruklin - Denver (Arena sport 1)

22.25  Američki fudbal, NFL: Oukland - Tenesi (Sport KD)

23.40 Fudbal, Argentinska liga: Rosario Central - Boka Juniors (Arena sport 2)

(Telegraf.rs)

Komentari

  • Saša

    1.. Na banjici.... ~14......brrr.....31...titulaaa...

  • PARTIZAN IZNAD SVIH

    DA VOLIIIM CRNO BELEEEE PONOSNO KAZEM SVIMAA VOLIM TO SLAVNO IME I DIVIM SE SAMO NJIMAAA PARTIZAN ⚫⚪❤❤❤

Preporuka sa Weba

by Content Exchange

Google preporuke

Najnovije vesti

Dozvoljavam da mi Telegraf.rs šalje obaveštenja o najnovijim vestima