Ovo se čekalo: Bojković protiv najvećeg "neprijatelja", FNC sprema šou u Beogradu!

   
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Iza nas je spektakularan FNC 22 u Ljubljani, a već uveliko priča se i o narednom, FNC-u 23.

Pomenuti događaj, biće održan 24. maja ove godine u Beogradskoj areni, i to verovatno kao najveći u istoriji.

U glavnom meču ćemo gledati najboljeg srpskog teškaša Darka Stošića, protiv bivšeg šampiona Oktagon promocije, Hatefa Moila što je obelodanio i sam FNC.

Ipak nisu se tu zaustavili, već je ubrzo bila poznata i nova mega borba. Reč je o mladom Marku Bojkoviću, koji se inače nalazi u Dagestanu, a boriće se protiv verovatno i najvećeg neprijatelja u poslednje vreme, Miloša Janičića.

Njih dvojica se ozbiljno prozivaju u poslednje vreme, a svi fanovi su svakako priželjkivali ovaj meč.

Na kraju je i došlo do uparivanja, te nema sumnje da nas čeka spektakl!

(Telegraf.rs)

Video: Bojković poslao moćnu poruku posle brutalnog nokauta: "Ja sam kralj ove igre!"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • ao

    13. april 2025 | 17:21

    Ajmo Milose ugasi ovog cinkarosa i umisljenog mafijasa koji jeste jak al treba da se drzi sporta a ne mafijanja. Jos kada je usao u ahilej uz Saleta je umislio da je mafija.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA