"Dolazim iz Crne Gore, grada Beograda": Ovako je Vaso Bakočević isprozivao Italijana koji voli picu s ananasom

S. G.
S. G.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 1

Spektakl na FNC 23 večeri donosi četvrti borbu koja je odmah na startu podgrejala atmosferu u Areni.

Vaso Bakočević, poznati borac iz Crne Gore, uoči duela sa Italijanom Dimitrijem Angelinijem nije krio oštru prozivku koja je nasmejala i podigla tenzije.

- Dolazim iz Crne Gore, grada Beograda! Čujem da je on Italijan koji voli picu s ananasom, sad će na nos da mu izađe - poručio je Bakočević u najavi meča koji je planiran na 5 rundi po 2 minuta.

Potom, Vaso Bakočević je ušao u oktagon i slavio spektakularnu pobedu – već posle 40 sekundi meča raskrvario je oko Italijanu, pa je sudija morao da prekine borbu zbog ozbiljnosti udarca koji na prvi pogled nije delovao brutalno.

(Telegraf.rs)

Video: Milojević posle Linkolna: "Opet me pitate, a znate, to nije za mene... Radonjić je specifičan momak"

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • Vlada

    26. maj 2025 | 18:09

    Tako to braca Crnogorci i Srbi,al kralj dolazim iz Crne Gore grada Beograda :-))jel brat na Vračaru zivi😂😂😂😂.Nek si nama najbolji i neka si pobedioo dal crnogorac il srbin meni isto,Vracar Budva sve to isto

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA