
Potvrđeno! Evo gde i kada se održava naredni FNC događaj
Proteklog vikenda imali smo priliku da gledamo istorijski spektakl! U Beogradskoj areni održan je veliki FNC 23, koji je ispisao nove stranice istorije regionalne MMA scene!
Gotovo 20.000 fanova gledalo je deset fenomenalnih mečeva u Areni, a vrhunac je viđen kada je Miloš Janičić tehničkim nokautom savladao Marka Bojkovića, dok je atmsfera bila usijana i tokom meča Mirana Fabjana i Hatefa Moila. Bez ikakve sumnje, event koji će se pamtiti i prepričavati, a poznato je i gde će biti održan naredni FNC!
Naime, kako je otkrio prvi čovek FNC-a, Dražen Forgač, FNC 24 biće održan 6. septembra u Areni Zagreb. On je to potvrdio objavom na Instagramu.
- Svi oni koji su te večeri bili u Beogradskoj areni, pamtiće zauvek. Teško prepričljiva atmofera, rolerkoster emocija, brutalne borbe. FNC je još jednom dokazao da nije samo najveći borilački, već i jedan od najvećih regionalnih sportskih brendova uopšte. Hvala svima na podršci i hvala svim dobrim ljudima u Srbiji koji su pomogli u organizaciji ovog veličanstvenog događaja koji je srušio sve rekorde. Vidimo se 6. septembra u Areni Zagreb - napisao je Forgač.
Podsećanja radi, prvo je bilo reči o događaju u Puli za pomenuti datun, ali je na kraju ipak došlo do promene. Bilo kako bilo, nema sumnje da nas čeka još jedan spektakl.
(Telegraf.rs)
Video: "Slim Jesus" hladan "kao led", pitali smo Finca za zakucavanje protiv Srbije, evo kako je odgovorio
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.