"Džoker" Ilić nikad "laganiji" na merenju pred FNC 27, Fabjan mu poručio: "Moći će samo da igra u Radničkom"
Ove subote minhenski "SAP Garden" biće domaćin velikog FNC 27 događaja, gde nas očekuje ukupno 11 zanimljivih mečeva!
Tim povodom, dan ranije, uoči događaja, održano je prvo službeno, a onda i ceremonijalno merenje, gde su se borci po poslednji put suočili "oči u oči" pre ulaska u kavez.
Iako je na kardu dosta mečeva koji zaista obećavaju, jedan posebno privlači pažnju, a to je okršaj Aleksandra "Džokera" Ilića i Mirana "Slo Rocky-ja" Fabjana.
Ovo će biti njihov revanš u okviru finala FON-a, nakon što je u prvom meču Fabjan slavio prekidom u drugoj rundi.
Od samog početka među njima dvojicom vladaju tenzije, gotovo svakodnevno je bilo i prozivanja na društvenim mrežama, a tako je bilo i na merenju u Minhenu, gde su viđene određene prozivke i "varnice".
Ilić je bio prilično smiren i "lagan", te se nije dao isprovocirati, dok je Fabjan imao šta da mu poruči.
Tako je između ostalog rekao i "da će Džoker nakon meča moći samo da igra amatersku košarku u Radničkom sa Crvenog krsta", dok mu je Ilić samo smireno uzvratio pokazivanjem srednjeg prsta.
Kako je sve to izgledalo, možete pogledati na snimku u nastavku teksta.
(Telegraf.rs)
Video: Željko Obradović došao na komemoraciju Dušku Vujoševiću
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Goran
Šta znači kard, neka nova reč?
Podelite komentar