Hrvatska publika oduševljena posle gesta Srbina i Hrvata, ono što su uradili obilazi region!
Videli smo jedan divan gest između Hrvata i Srbina nakon borbe u Hrvatskoj! Marko Martinjak je nokautirao Mihajla Đokića u prvoj rundi CFL 1.
Oni su razmenili zastave i komplimente, a potez uzimanja zastave Srbij i Hrvatske izazvao je opšte oduševljenje u hrvatskoj publici koja je to pozdravila ovacijama.
Prvobitno je udarač iz Zagreba trebalo da se sastane sa Matijasom Martićem, koji je morao da odustane zbog povrede, pa je Srbin dobio priliku da se bori.
Nametnuo je Hrvat tempo od samog starta, Srbin je pokušavao da uzvrati i Đokić je uspevao na trenutke da zapreti, ali je do prvog pada došlo posle minut i 20 sekundi. Kasnije je, do kraja brobe, padao još četiri puta. Martinjak ga je pri kraju prve runde praktično izbacio iz ringa - a sudija je morao da prekine borbu, nakon koje je usledio pomenuti sjajni gest.
(Telegraf.rs)
Video: Ognjen Dobrić nije želeo o Partizanu pred Barselonu: "Ovu utakmicu smo izgubili, a već sutra..."
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Boža zemunac
Bogu hvala, ima nas i normalnih.
Podelite komentar
Jovo
Dolazim svako leto u Hrvataku i svaki put se vratim odusevljen Samo nasim politicarima ne pase stabilizacija,jer oni zive od mrznje
Podelite komentar
Zg
Pohvalno
Podelite komentar