Čeka nas spektakl u Areni! Ovo je još jedan meč za UFC u Beogradu, evo koga ćemo gledati
Otkako smo dobili zvaničnu potvrdu da ćemo 1. avgusta u Beogradskoj areni gledati UFC Fight Night, krenule su i spekulacije koga bismo mogli da gledamo u srpskoj prestonici.
Kako smo ranije objavili, u Areni ćemo gledati debi Jovana Leke i Vlasta Čepa na najvećoj svetskoj pozornici, a još jedno dobro poznato regionalno ime nastupiće u najvećoj srpskoj dvorani.
Naime, prema nezvaničnim informacijama našeg portala, hrvatski teškaš, Ante Delija (26-8) će se boriti protiv iskusnog brazilskog borca, Džonija Vokera (22-10)!
Za Deliju, ovo će biti četvrti nastup u najjačoj svetskoj promociji, i prilika da prekine niz od dva vezana poraza, pošto je u poslednjem meču izgubio od Sergeja Spivaka, a pre toga i od Valda Kortez-Akoste, u jednom od najkontroverznijih mečeva ikad. U svom debiju u UFC, Delija je prethodno slavio protiv Marćina Tibure.
Sa druge strane, Voker će tako u svom 17. meču u UFC preći u tešku kategoriju, nakon što se prethodno borio u poluteškoj divziji. Brazilac je do sada u UFC upisao osam pobeda, uz isto toliko poraza, i jedan meč koji je okončan "no contest", odnosno bez pobednika.
Bilo kako bilo, čeka nas spektakularno veče u Beogradskoj areni, a ostaje nam da vidimo koga ćemo još od regionalnih imena gledati u Areni!
(Telegraf.rs)
Video: Slavko Matić besan posle haosa sa Đavolima: Čestitam pravim navijačima, ograđujem se od nekih
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Za brata Stefana Jocića
Neću da dužim, tačno Delija se bori protiv Walkera, ali Leka nije na cardu. Potvrđene borbe su: Medić - Edwards, Rakić - De Ridder, Nikolić - Vologdin, Zdravković - Sosa, Todorović - Valentin.
Podelite komentar