Dvojica čuvenih NBA košarkaša se potukla u oktagonu, pripremljena osveta za poraz na košarkaškom terenu
Nekadašnji NBA igrači, Majkl Bizli i Lens Stivenson završili su ponovo u centru pažnje, ali ne zbog košarke, nego zbog činjenice da su u Las Vegasu organizovali amatersku MMA borbu u kojoj su međusobno odmerili snage.
Nekadašnji saigrači iz Los Anđeles Lejkersa su hteli da provere ko je snažniji i brži, a na kraju se meč završio ekspresnom pobedom Stivensona.
Naime, Stivenson je već u prvoj rundi prisilio Bizlija na predaju gušenjem nakon borbe na parteru. Interesantno je i da je sve iz prvih redova pratio predsednik UFC-a, Dejna Vajt.
Njihov okršaj je zapravo bio revanš za nedavni dvoboj jedan na jedan na košarkaškom terenu u kojem je Bizli slavio i osvojio 300.000 američkih dolara.
U MMA okršaju je nakon kratke razmene udaraca borba završila na podu. Bizli je hteo da izvede "giljotinu", ali nije uspeo. Stivenson je preuzeo kontrolu i zaključao gušenje koje je nateralo Bizlija na predaju.
Evo kako je to izgledalo:
(Telegraf.rs)
Video: Bojan Bjelić progovorio o teniskoj karijeri: Igrao sam profi meč protiv Đokovića
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.