Džoker Ilić i Rakić se javili posle pucnjave i napada na FNC borca, ove reči će momak iz regiona pamtiti

E. S.
E. S.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Uznemirujuće informacije stižu iz Slovenije, gde je poznati FNC borac Aleksandr Drabinca, poznat pod nadimkom Rus, navodno bio žrtva ozbiljnog napada.

Prema dostupnim saznanjima, incident se dogodio u jednom ugostiteljskom objektu u Ljubljani, gde su Drabincu prišla četvorica za sada neidentifikovanih muškaraca.

Nakon toga izbila je žestoka tuča, tokom koje se perspektivni teškaš sam suprotstavio napadačima. U jednom trenutku uspeo je da obori jednog od njih, ali je situacija dodatno eskalirala kada je jedan od napadača izvukao vatreno oružje i ispalio hice prema Drabinci, pogodivši ga u nogu.

Uprkos povredi, borac je nastavio da pruža otpor i sukobljava se sa napadačima, sve dok se okolnosti nisu smirile.

Prema dosadašnjim informacijama, napad se dogodio u petak, 5. juna, u večernjim satima. Motiv napada za sada nije poznat, a nema ni zvaničnih informacija o eventualnim hapšenjima ili identitetu osumnjičenih.

Povodom ovoga, javili su se Aleksandar Džoker Ilić i Aleksandar Ilić, koji su ostavili komentar ispod objave. Džoker je napisao "Svaka čast, čovek samo sam sebi može oduzeti dostojanstvo", dok je naš poznati UFC borac kratko prokomentarisao "BMF".

(Telegraf.rs)

Video: Sin Bibarsa Natha je budućnost Partizana, nećete verovati na kojoj poziciji igra

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA