Rukometaši Partizana u četvrtom šeširu uoči žreba Lige šampiona
Rukometaši Partizana nalaze se u poslednjem, četvrtom šeširu uoči žreba za grupnu fazu Lige šampiona, saopštila je danas Evropska rukometna federacija (EHF).
U novoj sezoni Lige šampiona igraće 24 tima koja će biti podeljena u šest grupa sa po četiri ekipe.
Pored Partizana u četvrtom šeširu se nalaze Arhus, Celje, Krins-Lucern, Kristijanstad i Vardar.
U prvom šeširu biće Olborg, Barselona, Nant, Magdeburg, Vesprem i Sporting. U drugom šeširu se nalaze Monpelje, PSŽ, Fikse Berlin, Melsungen, Pik Seged i Kjelce.
Rukometaši Zagreba, GOG-a, Kolštada, Visle Plok, Porta i Dinama iz Bukurešta biće u trećem šeširu.
Žreb LŠ biće održan sutra od 11 časova u Beču.
(Telegraf.rs/Tanjug)
Video: Veljko Ražnatović o treninzima u Rusiji, odricanju, narednom rivalu, sparinzima sa Cvjetićaninom
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.