Miloš Janičić objavio snimak: Prošao kroz pakao da skine pet kg noć pred merenje za borbu na UFC u Beogradu

S. I.
S. I.    ≫   
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Brojimo sitno do početka UFC Fight Night događaja u Beogradskoj areni, koji nam donosi bogat program, devet srpskih boraca, ali i vrlo dobre protivnike. Dejna Vajt je tu, a naši borci se polako pripremaju.

Miloš Janičić je, uprkos problemima sa ambasadom Crne Gore, od koje je zahtevao da koristi zastavu svoje rodne zemlje, bio koncentrisan na pripremu svog duela protiv Noe Gunjona, MMA borca iz Francuske.

Veliki napredak doživeo je Janičić u poslednjih godinu dana, a koliko je disciplinovan i posvećen pokazuje i video koji je objavljen neposredno nakon merenja, a koji prikazuje proces smanjivanja kilaže na dvanaest sati do obaveznog događaja.

- Prošlo je najgore, sada se punim pomalo. Vidimo se posle kada dođem sebi. Sada se odmaram. Skinuli smo tih 70,7, što ljudi misle da ne mogu, ali mogu. Samo volim da radim "catchweight" baš da ne bih prolazio ove gluposti. To je prednost ovih organizacija – možemo da dogovorimo kilažu, pa dva kila gore–dole, manje zlo. Ovde moramo da skidamo na ivici. Otprilike šest sati, odspavalo se i jelo, mislim da se vidi popunjenost. Jedna stvar za vas što pričate... To morate da prihvatite ako ćete da se borite na velikom nivou, to mora da se radi. Nemojte se mešati u ono što nije vaša struka i posao. Vi u ovom svetu ne biste dugo izdržali, ovo mora da se prihvati i radi – rekao je Miloš Janičić.

NAJVEĆE KVOTE ZA UFC – OVDE!

Ceo proces pogledajte u videu ispod.

(Telegraf.rs)

Video: Miloš Janičić poslao jaku poruku za Telegraf pred debi u UFC

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA