Dao gol i umalo nije vrisnuo od bola zbog Kange: Zašto Pešiću nije bilo do slavlja na Banjici? (VIDEO)

Gabonac ga je nenamerno ''podsetio'' na povredu

• 1

Zanimljiv detalj videli smo u nadoknadi vremena meča između Rada i Crvene zvezde koji su gosti dobili rezultatom 2:0.

Taj drugi gol, kojim je i definitivno rešen pobednik, postigao je Aleksandar Pešić u 90. minutu.

Međutim, nekoliko sekundi kasnije nije mu bilo do slavlja. Razlog - Gelor Kanga ga je podsetio na povredu koju je doživeo u prvom poluvremenu. Naravno, nenamerno.

Gabonac je ''bacio kosku'' Pešiću koji umalo nije vrisnuo od bola jer je u pitanju bila ruka koju je povredio tokom prvog poluvremena.

Vredi pomenuti i to da je ulazak Kange razdrmao Zvezdu koja je pre toga prepustila inicijativu Građevinarima. Čim je kročio na teren, Kanga je odmah počeo da stvara šanse za svoje saigrače.

Jedna od njih je bila i ona za Pešića koju napadač nije iskoristio na nekih 20 minuta pre kraja, ali je zato sjajno reagovao posle centaršuta Anđelkovića.