Toresov briljantan gol u senci Godinovog ludila: Dobio dva glupa žuta kartona, pa se sukobio sa Reinom (VIDEO)

Interesantan meč odigran je u okviru Audi kupa

• 1

Fudbaleri madridskog Atletika su savladali Napoli u okviru Audi kupa rezultatom 2:1, a igrači španskog kluba su prilično privukli pažnju na ovom meču.

Najpre je Milik promašio penal u 34. minutu, zbog čega se na kraju i otišlo na odmor sa rezultatom 0:0.

Italijanski tim je ipak u 56. minutu stigao do pogotka preko Kaljehona, koji je iskoristio dobru loptu Gulama.

Od 72. minuta je na semaforu 1:1 posle majstorije Fernanda Toresa, a deset minuta kasnije je Vijeto postavio konačan rezultat.

Navijače madridskog kluba zabrinulo je to što je Dijego Godin uspeo da zaradi dva žuta kartona i na priajteljskom meču ostavio saigrače.