Zvezdin rival odigrao lud meč: Krasnodar 2 puta ispustio vođstvo, pa pobedio golom u 92. minutu! (VIDEO)

Nije sve išlo po planu gostujućeg tima

• 14

Fudbaleri Ahmata i Krasnodara odigrali su 2:3 u ruskom šampionatu.

Veliki peh je pogodio Krasnodar već u 29. minutu, krvavu povredu potkolenice imao je Gazinski kog je zamenio Šiškin, ali je i pored toga gostujući tim poveo.

U 53. minutu je Martinovič zatresao mrežu, posle čega je u timu Ahmata u igru ušao Silva Lima. Za tri minuta na terenu je izjednačio, ali to vreme je bilo potrebno i Krasnodaru da opet povede.

Sličan je bio recept, Kleson je ušao u igru pred korner, posle njega je pri prvom kontaktu sa loptom bio strelac za 2:1.

Čak ni gol Šveca u 90. minutu nije previše rastužio Zvezdine rivale u plej-ofu kvalifikacija za Ligu Evrope, u 92. minutu je Ignjatijev postavio konačan rezultat.

Krasnodar je sjajno startovao u šampionatu, ima 12 bodova iz pet kola, ispred su samo Zenit i Lokomotiva sa po 13 bodova.