≫

Liverpul deklasirao Hofenhajm za Ligu Šampiona, Pavlović dao gol za pobedu, ali je Karabag ušao u istoriju! (VIDEO)

Mnogo uzbuđenja bilo je u revanš mečevima druge grupe plej ofa za Ligu šampiona

• 2

Revanš mečevi za plasman u Ligu šampiona doneli su mnogo uzbuđenja u drugoj grupi plej-ofa.

Liverpul je na Enfildu odličnom igrom razbio Hofenhajm sa 4:1 i plasirao se u grupnu fazu Lige šampiona. Liverpul je i u Nemačkoj trijumfovao sa 2:1, tako da prolaz nije predstavljao problem.

Golove su postigli Kan u 10. i 21. minutu, Salah u 18. Firminjo u 63. za Liverpul, a Uth u 28. i Vagner u 79 za Hofenhajm.

Prolaz u grupnu fazu nije ostvario Kopenhagen iako je pobedio 2:1 Karabag iz Azerbejdžana.

Pobedonosni gol postigao je naš Andrija Pavlović u 66. minutu. Prethodno je Santander doneo 1:0 u 45, ali je Ndlovu izjednačio u 63. minutu za Karabag. Međutim, Azerbejdžanski tim je otišao u Ligu šampiona jer je u prvom meču pobedio sa 1:0 i zbog gola u gostima je prošao.

Postali su prvi tim iz Azerbejdžana u istoriji koji je ušao u Ligu šampiona.