Grof doživeo najteži udarac u Rusiji: Fenjeraš protiv njega zabeležio prvu pobedu u sezoni! (VIDEO)

Arsenal iz Tule nije se proslavio protiv Amkara

• 14

Miodrag Božović produbio je krizu u Arsenalu iz Tule, porazom od Amkara sa 1:0.

Božović je od bivšeg kluba izgubio na svom terenu golom Rjazanceva sa 20-ak metara u 21. minutu, a Goran Čaušić i Luka Đorđević nisu uspeli da donesu prevagu.

Inače, za Amkar igra bivši igrač Partizana Aleksandar Miljković, koji je svih 90 minuta proveo na terenu.

>>>Zvezda je rekorder Evrope, a za to su najzaslužniji navijači!

>>>Đukić pred Zvezdu pričao o dolascima Krkića, Tošića...

>>>Grobari spremaju najmasovniji dolazak u crnom na derbi ikada: Sve u čast ubijenog navijača!

Za Grofa je ovaj poraz teži samim tim što je ostao u zoni ispadanja sa samo sedam bodova iz osam mečeva, a Amkar je poslednji sa tek pet bodova. Amkaru je ova pobeda ujedno prva uz dva remija i čak pet poraza, uz gol razliku 2:8.