≫

Perfektni Mančester: Paklena Murinjova mašina "melje", pao je i Lester, gol-razlika je 10:0!

Junajted je mnogo ozbiljan na startu sezone

• 0

Mančester junajted je uhvatio opasan zalet - i ne staje!

Murinjov tim u povoju prvenstva deluje kao najozbiljniji kandidat za sam vrh, a to je potvrdio i u meču 3. kola Premijer lige protiv eks prvaka Lestera.

Mučili su se, bilo je problema za "đavole", ali je na kraju upisana pobeda koju su golovima režirali Markus Rašford i Maruan Felaini, oba u drugom poluvremenu - 2:0.

Delovalo je da gosti mogu da izdrže pred naletima Junajteda, na golu je briljirao sin legendarnog golmana Mančestera Petera, Kasper Šmajhel, koji je odbranio penal Lukakuu u 53. minutu.

Taj momenat je samo još više motivisao domaći sastav za koji je ponovo od starta igrao Nemanja Matić, pa se upornost isplatila u poslednjih dvadesetak minuta.

Prvo je Rašford probio bunker "lisica", da bi Belgijanac u samoj završnici stavio tačku na treću pobedu Junajteda u isto toliko utakmica.