Asensio sprečio bruku Reala, Benzema promašio pobedu u 88. i 90. minutu (VIDEO)

Valensija odnela bod sa Bernabea

• 2

Drugo kolo španske Primere i već je viđena ''klizavica'' Reala.

Aktuelni šampion Španije, ali i Evrope, odigrao je samo 2:2 na svom terenu protiv Valensije.

Poveo je Real u 10. minutu preko Asensija, ali su Soler u 18. i novajlija Kondogbija u 77. preokrenuli rezultat.

Ipak, Asensio je sprečio bruku Madriđana svojim drugim golom u 83. minutu. Samo pet minuta kasnije Benzema je imao šansu utakmice, ali je promašio zicer sa nekoliko metara.

Francuz je i u 90. minutu mogao do gola kada je njegov šut, uz odbranu golmana, završio na stativi.

Real je odradio i treći meč bez Kristijana Ronalda, dok je srpski fudbaler Nemanja Maksimović bio na klupi Slepih miševa.