Iguain pokazao srednji prst navijačima Barselone (VIDEO)

Napadač Juventusa pokazao južnoamerički temperament

• 1

Fudbaleri Juventusa nisu uspeli da se odupru naletima Barselone pa su na kraju poraženi rezultatom 3:0. Pokušavali su igrači Juventusa da pariraju Barsinim što im je uspevalo u većem delu prvog poluvremena.

Međutim, kada je Leo Mesi u 45. minutu savladao Bufona bilo je jasno da će "stara dama" teško napraviti dobar rezultat u Kataloniji.

U drugom poluvremenu Juventus nije imao rešenje za raspoložene igrače Barselone koji su postigli još dva pogotka.

Kao da sam poraz nije bio dovoljan, Gonzalo Iguain se potrudio da dodatno pogorša stvari svojoj ekipi. Izlazeći iz igre, besan zbog loše partije naseo je na provokacije navijača Barselone i pokazao im srednji prst.

Bivši igrač Real Madrida, očigledno nije mnogo razmišljao tom prilikom, jer je UEFA vrlo rigorozna u ovakvim situacijama.

Argetinca sigurno očekuje suspenzija, a imajući u vidu da je Mario Mandžukić povređen, Masimilijano Alegri će biti na mukama za narednu utakmicu Lige šampiona.