• 1

MEČ DANA: Šta od sporta nude televizije? (24. septembar)

Školski primer kako treba da izgleda nedelja za sportske fanatike

  • 1

Sporta toliko ima da ćete se dugo zadržati na ovom tekstu.

Danas na teren izlaze fudbaleri Crvene zvezde i Partizana, dok će na Kritu košarkaši Zvezde igrati meč za treće mesto pripremnog turnira na Kritu.

Budite i uz naše odbojkašice, koje igraju treći meč na Evropskom prvenstvu sa Belgijankama.

SATNICA

od 08.40 AUTOMOTO, Moto GP Aragon (Sport klub 3)

08.45 ATLETIKA, Maraton u Berlinu (Sport klub 2)

11.30 TENIS, WTA Vuhan (Sport klub 4)

12.30 RUKOMET, Bundesliga: Lajpcig - Hanover (Arena sport 1)

12.00 FUDBAL, Primera: Espanjol - Deportivo (Sport klub 1)

12.30 FUDBAL, Holandska liga: Utreht - PSV (Sport klub 2)

12.30 FUDBAL, Serija A: Sampdorija - Milan (Arena sport 4)

13.30 ODBOJKA, Evropsko prvenstvo za žene: Bugarska - Turska (Arena sport 2)

14.15 FUDBAL, Čempionšip: Šefild Venzdej - Šefild Junajted (Sport klub 1)

14.30 FUDBAL, Holandska liga: Ajaks - Vitese (Sport klub 2)

15.00 ODBOJKA, Evropsko prvenstvo za žene: Belgija - Srbija (RTS, Arena sport 1)

15.00 FUDBAL, Serija A: Verona - Lacio (Arena sport 3)

15.00 FUDBAL, Serija A: Inter - Đenova (Arena sport 4)

15.00 FUDBAL, Francuska liga: Sent-Etjen - Ren (Arena sport 5)

15.20 FUDBAL, Bundesliga: Hanover - Keln (Eurosport 2)

15.30 FUDBAL, Ruska liga: Rostov - Lokomotiva (Sport klub 3)

16.00 FUDBAL, 2. Slovenačka liga: Drava - Bravo Ljubljana (Sport klub 5)

16.00 KOŠARKA, Doguš turnir: Meč za peto mesto (Arena sport 2)

16.15 FUDBAL, Primera: Hetafe - Viljareal (Sport klub 4)

17.00 FUDBAL, Superliga Srbije: Crvena zvezda - Vojvodina (Arena sport 1)

17.00 KOŠARKA, Heraklion kup na Kritu: Crvena zvezda - UNIKS (Sport klub 1)

17.00 FUDBAL, Premijer liga: Brajton - Njukasl (Sport klub 2)

17.00 FUDBAL, Hrvatska liga: Istra - Dinamo (Arena sport 3)

17.00 RUKOMET, Liga šampiona: PSŽ - HC Meškov Brest (Arena sport 4 i 5)

18.00 FUDBAL, Bundesliga: Bajer - HSV (Eurosport 2)

18.30 FUDBAL, Turska liga: Bursa - Galatasaraj (Sport klub 3)

18.30 FUDBAL, Primera: Eibar - Selta (Sport klub 4)

18.30 KOŠARKA, Doguš turnir: Meč za 3. mesto (Arena sport 2)

18.30 RUKOMET, Liga šampiona: KS Vive - Kil (Arena sport 4 i 5)

19.00 FUDBAL, Superliga Srbije: Rad - Partizan (Arena sport 1)

19.00 AMERIČKI FUDBAL, NFL: Filadelfija - Njujork Džajants (Sport klub 2)

19.00 AMERIČKI FUDBAL, NFL: Minesota - Tampa Bej (Sport klub 5)

19.00 FUDBAL, Hrvatska liga: Hajduk - Lokomotiva (Arena sport 3)

19.30 KOŠARKA, Heraklion kup na Kritu: Olimpijakos - Makabi (Sport klub 1)

20.00 FUDBAL, MLS: Sporting Kanzas Siti - Los Anđeles Galaksi (Eurosport 1)

20.30 FUDBAL, Segunda: Saragosa - Gimnastik (Sport klub 4)

20.45 FUDBAL, Primera: Sosijedad - Valensija (Sport klub 3)

20.45 FUDBAL, Italijanska liga: Fiorentina - Atalanta (Arena sport 4)

21.00 FUDBAL, Brazilska liga: Fluminense - Palmeiras (Arena sport 1)

21.00 KOŠARKA, Doguš turnir: Finale (Arena sport 2)

21.00 FUDBAL, Liga 1: Marselj - Tuluz (Arena sport 3)

21.30 KOŠARKA, WNBA, plej-of: Minesota - Los Anđeles (Sport klub 1)

22.05 AMERIČKI FUDBAL, NFL: Tenesi - Sijetl (Sport klub 2)

22.25 AMERIČKI FUDBAL, NFL: LA Čardžers - Kanzas Siti (Sport klub 4)

23.00 FUDBAL, Argentinska liga: River Plejt - Argentina Juniors (Arena sport 3)

23.00 FUDBAL, MLS: Atlanta junajted - Montreal Impakt (Eurosport 1)

02.30 AMERIČKI FUDBAL, NFL: Vašington - Oukland (Sport klub 1)

(Telegraf.rs)

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

  • SRB

    Zvezda podedjuje u kosarci i fudbalu,vjerovatno ce i Partizan pobediti Rad.

Preporuka sa Weba

by Content Exchange

Google preporuke

Najnovije vesti

Dozvoljavam da mi Telegraf.rs šalje obaveštenja o najnovijim vestima