≫

Luda pobeda Liverpula uz pet golova: Minjole prvo upropastio lepo vođstvo, pa doneo trijumf odbranivši penal! (VIDEO)

Crveni ne umeju drugačije osim adrenalinski

• 2

Fudbaleri Liverpula pobedili su Lester sa 3:2 u 6. kolu Premijer lige.

Počelo je idealno za Liverpul, a moglo je da se završi tragično. Crveni su na gostovanju Lisicama vodili sa 2:0 već od 23. minuta uz sjajan gol Kutinja iz slobodnog udarca, ali je Okazaki zakuvao pred kraj poluvremena, iskoristivši katastrofalnu procenu Minjolea pri korneru.

Henderson je povisio na 3:1 u 68. minutu, ali je u prvom novom napadu Vardi smanjio na 3:2 i najavio dramu. Vardi je ujedno bio i tragičar, nije materijalizovao penal koji je sam iznudio.

Zapravo, Minjole mu je odbranio šut i iskupio se za traljavu intervenciju koja je donela prvi gol domaćinima.

Naš Marko Grujić nije bio u konkurenciji za sastav, Liverpul je peti posle ovog meča sa 11 bodova, dok je Lester tek 16. sa četiri.