Napolitanci gaze sve redom: Nova ubedljiva pobeda za 1. mesto na tabeli Serije A (VIDEO)

Hamšik, Mertens i Kulibali obezbedili trijimf protiv Kaljarija u 7. kolu šampionata Italije

• 0

Fudbaleri Napolija pobedili su Kaljari sa 3:0 u prvom meču nedeljnog programa 7. kola Serije A. Oni su se ovim trumfom izdvojili na prvom mestu na tabeli sa maksimalnim učinkom od 21 boda, dok je Kaljari ostao na kontu od 6 bodova.

Sada je na Juventusu veći pritisak pred teško gostovanje Atalanti, koje je na programu u 20.45.

Napoli su do pobede predvodili Hamšik, Mertens i Kulibali, koji su postigli golove. Hamšik je već u 4. minutu ''probio'' odbranu Kaljarija i to je bilo mnogo lakše za domaćina u nastavku meča. Do poluvremena je bilo 2:0, kada je Mertens u 40. minutu pretvorio penal u gol.

Samo što je počelo drugo poluvreme Kulibali je posle dobrog skoka nakon jednog prekida postigao i treći gol i postavio konačan rezultat.