Navijači Sautemptona oštro napali Tadića: Frustrirajuće je gledati ga! (VIDEO)

Fanovi engleskog kluba polako gube strpljenje zbog bledih igara srpskog reprezentativca

• 4

Sautempton je u poslednjem meču subotnjeg programa savladao Vest Brom rezultatom 1:0, a čovek odluke bio je Sofijan Bufal koji je ušao u igru umesto srpskog reprezentativca Dušana Tadića i četiri minuta kasnije postigao pobedonosni pogodak.

Tadić u poslednje vreme ne prikazuje partije koje od njega očekuju navijači pa je sve češće na meti kritika, a ni u subotu nije bilo drugačije.

Imao je Tadić nekoliko prilika, a najbolju u 72. minutu, ali je iz situacije jedan na jedan kao pobednik izašao golman Vest Bromviča Ben Foster posle čega je Tadić prilično teatralno pokušao da iznudi penal.

Uz još par loših rešenja i pogrešnih odluka, bilo je dovoljno da navijači Sautemptona na Tviteru "udare" na srpskog fudbalera.

- Frustrirajuće je gledati Tadića - bio je samo jedan od brojnih negativnih komentara na račun Tadića.

Mnogo toga mu zameraju navijači Sautemptona, ali se izdvajaju poruke vezane za taj "pad".

Bilo je i onih koji veruju da Bufal zaslužuje veću šansu i da je za 10 minuta pokazao više nego Tadić za 80.