Grof srušio Krasnodar i Zenit, pa izgubio od poslednjeg tima u Rusiji! (VIDEO)

Veliki peh za ekipu bivšeg trenera Zvezde

• 2

Fudbaleri Anžija pobedili su Arsenal Tulu sa 3:2 u meču ruskog prvenstva.

Poveli su domaćini preko Slovenca Samardžića u 7. minutu, pred kraj poluvremena je Kačev izjednačio, ali je u 64. minutu na semaforu pisalo 3:1 zbog golova Kubulova i Gulijeva.

>>>Le Talek pridavio fudbalera Mladosti pa ga bacio na pod, a onda je nastao opšti haos na terenu! (VIDEO)

>>>Kraj na ivici tuče: Zvezda strepela, ali pobedila Mladost iz Lučana! (VIDEO)

>>>Snimljen trenutak napada Delija na Marince i otimanje zastava: Prvo je krenula tuča 2 na 2, a onda se zaletelo još 10 navijača Zvezde (VIDEO)

Samo minut kasnije, Đorđević je smanjio na 3:2 udarcem glavom, ali Arsenal nije uspeo da dođe makar do boda.

Posle veličanstvenih pobeda nad Krasnodarom i Zenitom, Miodrag Božović se ipak suočio sa porazom, i to od poslednjeplasirane ekipe ruskog prvenstva.

Arsenal je trenutno deveti sa 17 bodova, Anži ima 12.